22.11.2017
Prof. Tadeusz Parnowski w gronie ekspertów Sympozjum „Z Tobą dam radę!”
Bardzo miło nam poinformować, że profesor Tadeusz Parnowski dołączył do grona prelegentów naszego Sympozjum. Podczas pierwszego modułu „Opieka” podzieli się wiedzą na temat zaburzeń zachowania w otępieniu.
Prof. dr hab. n. med. Tadeusz Parnowski to wybitny lekarz psychiatra, psychogeriatra oraz organizator i kierownik pierwszego oddziału psychogeriatrycznego i Poradni Zaburzeń Pamięci w Polsce założonych w 1992 roku. W latach 1991-2003 prof. Parnowski był założycielem oraz prezesem Zarządu Polskiej Fundacji Alzheimerowskiej oraz członkiem-założycielem Polskiego Towarzystwa Opieki nad Osobami z Chorobą Alzheimera oraz członkiem Rady Programowej Towarzystwa. W roku 1994 otrzymał nagrodę Fundacji Australijskiej POL-KUL za działania na rzecz osób z chorobą Alzheimera.

Od 2010 roku profesor pełni funkcję Prezesa Polskiego Towarzystwa Psychogeriatrycznego. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Alzheimerowskiego, Alzheimer Europe oraz International Psychogeriatric Association. Profesor Parnowski jest również współautorem czterech książek, w tym poradnika dla opiekunów osób z chorobą Alzheimera. Aktualnie jest przewodniczącym PTPG i członkiem RJP PAN.

Podczas modułu „Opieka” naszego Sympozjum profesor podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem w wykładzie pt. „Zaburzenia zachowania w otępieniu – jak sobie radzić?”.

Pełną listę prelegentów można znaleźć TUTAJ.
Zarejestruj się!
powrót do listy aktualności