26.10.2016
Dr hab. Emilia Sitek prelegentką sympozjum!
Miło nam poinformować, że do grona prelegentów naszego sympozjum dołączyła dr hab. Emilia Sitek.
Dr hab. Emilia Sitek jest wybitnym neuropsychologiem oraz psychologiem klinicznym na Oddziale Neurologii Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku. W swojej pracy zajmuje się głównie diagnozą i terapią neuropsychologiczną pacjentów z chorobami neurozwyrodnieniowymi.

Do obszaru Jej zainteresowań badawczych zaliczają się zaburzenia językowe oraz zaburzenia świadomości w chorobach neurozwyrodnieniowych, afazja pierwotna postępująca oraz ciężkie zaburzenia w chorobach układu pozapiramidowego.

Dr Sitek jest autorką i współautorką wielu publikacji z zakresu neuropsychologii oraz laureatką licznych nagród i stypendiów. Podejmuje współpracę z cenionymi na całym świecie neuropsychologami oraz neurologami behawioralnymi (między innymi z prof. Julie Snowden, prof. Jonathanem Evansem i prof. Kennethem Heilmanem).

Podczas grudniowego sympozjum „Opieka – Komunikacja – Aktywizacja osób z chorobą Alzheimera i innymi schorzeniami prowadzącymi do otępienia” dr Emilia Sitek zabierze głos aż dwa razy – zarówno podczas panelu warsztatowego sympozjum, jak i podczas sesji wykładowej, gdzie opowie o specyfice objawów Alzheimera i innych rodzajów otępienia.

Pełna lista prelegentów dostępna jest w zakładce PROGRAM.

Zapraszamy do rejestracji!
Zarejestruj się!
powrót do listy aktualności