14.12.2017
Druga edycja Sympozjum „Z Tobą dam radę!” już za nami!
8 grudnia w Krakowie odbyła się druga edycja Sympozjum „Z Tobą dam radę!” – Opieka, Komunikacja, Aktywizacja osób z demencją organizowanego przez Akademię Opiekunów.
Wydarzenie zgromadziło ponad 160 uczestników oraz grupę wybitnych specjalistów, m.in. lekarzy, terapeutów i psychologów, którzy podczas trzech modułów tematycznych – Opieka, Komunikacja i Aktywizacja – podzielili się ekspercką wiedzą i doświadczeniem.

Uczestnicy Sympozjum poznali nowatorskie metody opieki nad osobami żyjącymi z demencją i najnowsze formy wsparcia chorych, a także wzięli aktywny udział w dyskusjach panelowych.

Mamy nadzieję, że główny cel naszego wydarzenia, czyli wymiana doświadczeń, dialog oraz skonfrontowanie teorii z praktyką został osiągnięty, a zdobyta podczas Sympozjum wiedza sprawi, że opieka nad osobami z demencją będzie nieco łatwiejsza” mówi Tomasz Piłat, Dyrektor Akademii Opiekunów.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczny udział – dzięki zainteresowaniu tematyką Sympozjum wiemy, że taka inicjatywa jest aktualnie bardzo potrzebna. Bardzo dziękujemy także wszystkim patronom i partnerom za wsparcie w organizacji naszego wydarzenia.

Do zobaczenia za rok! :)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Sympozjum, którą można znaleźć TUTAJ.
Zarejestruj się!
powrót do listy aktualności