12.10.2017
II edycja Sympozjum „Z Tobą dam radę”
Sympozjum „Z Tobą dam radę – Opieka, komunikacja i aktywizacja osób z demencją” po raz drugi w Krakowie!
Po sukcesie i dużym zainteresowaniu zeszłorocznym wydarzeniem, Akademia Opiekunów po raz drugi organizuje w Krakowie Sympozjum „Z Tobą dam radę”, zbierając w jednym miejscu cenionych specjalistów z wielu dziedzin związanych z leczeniem chorób neurodegeneracyjnych.

Podczas Sympozjum ponownie poruszone zostaną niezwykle ważne problemy związane z codzienną opieką nad osobami z demencją. Ta inicjatywa jest niezwykle potrzebna i istotna, szczególnie ze względu na ciągły wzrost liczby chorych na choroby otępienne w kolejnych latach.

Z konsekwencjami demencji każdego dnia mierzą się nie tylko sami pacjenci, ale również ich rodziny, opiekunowie oraz specjaliści zawodowo zajmujący się tą grupą chorych. Głównym celem wydarzenia jest przekazanie specjalistycznej wiedzy z zakresu opieki nad osobami z demencją w zrozumiałej formie oraz połączenie teorii z praktyką.

Rejestracja ruszy już niedługo, a wszystkich zainteresowanych udziałem już teraz zachęcamy do kontaktu pod adresem: sympozjum@akademiaopiekunow.pl.

Relację z pierwszej edycji Sympozjum można zobaczyć TUTAJ.
Zarejestruj się!
powrót do listy aktualności