09.12.2016
Informacje organizacyjne dla uczestników
Sympozjum „Opieka, komunikacja i aktywizacja osób z chorobą Alzheimera i innymi schorzeniami prowadzącymi do otępienia” odbędzie się już jutro – w sobotę, 10 grudnia.
Wszystkich uczestników sympozjum zapraszamy do Międzynarodowego Centrum Kultury położonego na Rynku Głównym 25. Dogodna lokalizacja Centrum na krakowskim Rynku umożliwia łatwy i wygodny dojazd komunikacją miejską z każdej części Krakowa.

Rejestracja uczestników rozpoczyna się już od godziny 8:30 i potrwa do 10:50. Osoby biorące udział w części warsztatowej prosimy o pojawienie się i rejestrację jeszcze przed godziną 9:00. Wszystkie trzy warsztaty odbędą się w godzinach 9:00 – 10:30. Panel wykładowy podzielony jest na trzy sesje tematyczne i rozpocznie się o godzinie 11:00 uroczystym powitaniem uczestników przez organizatorów sympozjum.

W trakcie trwania sympozjum przewidziane są dwie przerwy kawowe oraz jedna, godzinna przerwa na lunch. Część wykładową zwieńczy dyskusja plenarna, w której udział wezmą wszyscy zaproszeni prelegenci. W godzinach 18:00 – 18:30 planowane jest oficjalne zakończenie sympozjum i rozdanie certyfikatów dla wszystkich uczestników.

Szczegółowy plan sympozjum dostępny jest w zakładce PROGRAM.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, na którym na bieżąco pojawia się wiele informacji i ciekawych treści dotyczących sympozjum.

Zapraszamy do rejestracji!
Zarejestruj się!
powrót do listy aktualności