18.11.2016
Jaki jest główny cel naszego wydarzenia?
Organizowane przez nas sympozjum jest odpowiedzią na istotny społecznie problem opieki nad osobami chorującymi na demencję.
Nadrzędnym celem wydarzenia jest przekazanie specjalistycznej wiedzy z zakresu opieki nad tą grupą chorych w przystępnej, zrozumiałej formie. Chcemy połączyć wszystkie środowiska osób zaangażowanych w opiekę – lekarzy, psychologów, specjalistów oraz opiekunów i rodziny osób dotkniętych chorobami otępiennymi. Wybitni specjaliści podzielą się swoją wiedzą ze wszystkimi, którzy  pragną pogłębić swoją wiedzę na ten temat.

Choroby otępienne z roku na rok dotykają coraz większą liczbę osób. Podczas sympozjum chcemy się zastanowić, jak otępienie i jego konsekwencje wpływają na jakość życia osób na nie cierpiących oraz ich bliskich i opiekunów. Sympozjum zwieńczy panel dyskusyjny, który będzie okazją do dyskusji na temat różnych aspektów opieki nad osobami żyjącymi z otępieniem. Szczególnie chcemy pochylić się nad tematem AKTYWIZACJI, która powinna stać się nadrzędnym elementem opieki nad grupą osób cierpiących na choroby otępienne.

Zapraszamy do rejestracji!
Zarejestruj się!
powrót do listy aktualności