14.12.2016
Pierwsza edycja sympozjum „Z Tobą dam radę” dobiegła końca!
10 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie byliśmy świadkami niezwykłej wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji. Nasze sympozjum „Opieka, komunikacja i aktywizacja osób z chorobą Alzheimera i innymi schorzeniami prowadzącymi do otępienia” zgromadziło 150 uczestników oraz wybitną grupę cenionych specjalistów.
Zainteresowanie tematem przerosło nasze oczekiwania. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za obecność, chęć pogłębiania wiedzy i aktywny udział w warsztatach i wykładach. Ożywiona dyskusja podczas panelu dyskusyjnego zwieńczającego sympozjum utwierdziła nas w przekonaniu, że taka inicjatywa jest bardzo potrzebna i istotna – szczególnie, gdy w najbliższych latach przewidywany jest gwałtowny wzrost liczby chorych.

Mamy nadzieję, że główny cel sympozjum, czyli przekazanie specjalistycznej wiedzy z zakresu opieki w przystępnej, zrozumiałej formie został przez nas osiągnięty. Wierzymy, że sympozjum było dla Państwa okazją do wymiany wspólnych spostrzeżeń i doświadczeń, a zdobyta wiedza okaże się dla Państwa cenna i pożyteczna.

W związku z dużym zainteresowaniem problematyką sympozjum podtrzymujemy nasze plany dotyczące kontynuacji tego wydarzenia w przyszłości.

Bardzo dziękujemy Państwu za liczny udział i za tak pozytywny odbiór! Do zobaczenia! :)

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z sympozjum:

Zarejestruj się!
powrót do listy aktualności