29.11.2016
Warsztat Marleny Meyer: Teepa Snow „Pozytywne podejście do opieki”
Podczas części warsztatowej sympozjum jedyna w Polsce licencjonowana terapeutka Marlena Meyer przedstawi odkrywczą i nowatorską metodę Teepy Snow, rozwijaną w programie edukacyjnym o nazwie: „Pozytywne podejście do opieki”.
Twórczyni tej zaskakującej metody cieszy się coraz większym uznaniem i zainteresowaniem na całym świecie, jest też uznanym ekspertem w dziedzinie demencji w Stanach Zjednoczonych.

Istotą jej podejścia jest rozwinięcie praktycznych umiejętności, dzięki którym jesteśmy w stanie wniknąć w świat chorych na demencję i lepiej ich zrozumieć. To spojrzenie na demencję z tzw. drugiej strony lustra, odkrycie, iż z pozoru niezrozumiałe dla nas komunikaty, wysyłane przez osoby dotknięte demencją, są w pełni uzasadnione i logiczne, zawsze kryje się za nimi chęć „zakomunikowania czegoś”.  Warsztat będzie swego rodzaju „odszyfrowaniem” często zawoalowanych komunikatów, jakie są przekazywane przez chorych. To niezwykle przejmująca podróż, bardzo obrazowo wyjaśniająca nam procesy, jakim podlegają chorzy.  Czy warto ją odbyć? Jeśli chcesz poprawić swoje relacje z chorym oraz usprawnić komunikacje z nim wybierz się z nami w tę podróż! Pani Marlena Meyer już 10 grudnia w Krakowie poprowadzi unikatowy warsztat na Sympozjum „Z Tobą dam radę!”.

Każdy, kto weźmie udział w warsztatach poświęconych tej metodzie odkryje świat, którego nigdy by się nie spodziewał, a jego podejście do chorego i opieka nad nim zyskają nowy wymiar.

Chcesz zrozumieć jak czuje się i odbiera świat osoba chora na demencję? Przyjdź na warsztat Pani Marleny Meyer!

Zapraszamy do rejestracji!
Zarejestruj się!
powrót do listy aktualności