04.10.2016
Wstępny program sympozjum już dostępny!
Grudniowe sympozjum Opieka – Komunikacja – Aktywizacja osób z chorobą Alzheimera i innymi schorzeniami prowadzącymi do otępienia zbliża się wielkimi krokami! Zachęcamy do zapoznania się z tematami wykładów i warsztatów oraz z prelegentami, którzy zaszczycą nas swoją obecnością!
Sympozjum otworzy panel warsztatowy. Warsztaty będą poruszały tematykę praktycznego aspektu opieki nad osobami z chorobą Alzheimera i innymi schorzeniami prowadzącymi do otępienia. Uczestnicy sympozjum będą mogli wybrać jeden z trzech warsztatów.

Po oficjalnym powitaniu rozpocznie się wykładowa część sympozjum, która została podzielona na trzy sesje.

Wykład wprowadzający w sesji pierwszej (otępienia) na temat: „Jak wspierać codzienne funkcjonowanie osoby z chorobą otępienną?-warsztat dla opiekunów” poprowadzi dr hab. Emilia Sitek z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

W kolejnych sesjach wykładowych swoją wiedzą podzielą i doświadczeniem podzielą się z nami eksperci w swoich dziedzinach, m.in. prof. Jerzy Vetulani, dr hab. Aneta Domagała, dr hab. Aleksandra Klimkowicz-Mrowiec, dr hab. lek. med. Dariusz Włodarek oraz wielu innych specjalistów. Po drugiej sesji wykładowej zaplanowana jest przerwa lunchowa, która dla uczestników będzie okazją do dyskusji, wymiany doświadczeń i kontaktów.

Sympozjum zwieńczy panel dyskusyjny, na którym obecni będą wszyscy prelegenci. Będzie to szansa do zadania specjalistom nurtujących pytań, które pojawiły się podczas sesji wykładowych.

Pełna lista wystąpień dostępna jest w zakładce PROGRAM.

Zapraszamy do rejestracji!
Zarejestruj się!
powrót do listy aktualności